ДБЖ RITAR RTM1000 Proxima-L 1000 ВА
RITAR RTM1000 Proxima-L 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTM1000 Proxima-L 1000 ВА
Усі ціни 16 →ИБП RITAR RTM1000 Proxima-L (5857) | 4 480 грн. |
ИБП RITAR RTM1000 Proxima-L | 4 300 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTM1000 (600W) Proxima-L (RTM1000L) | 4 212 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1000 (600W) Proxima-L (RTM1000L) | 4 177 грн. |
Ritar RTM1000 (600W) Proxima-L RTM1000L | 3 909 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації RITAR RTM1000 Proxima-L
Ціни на RITAR RTM1000 Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTM1000 Proxima-L 1000 ВА | від 3 366 грн. | 16 пропозицій | ||
RITAR RTM1200 Proxima-L 1200 ВА | від 3 473 грн. | 22 пропозиції | ||
RITAR RTM1500 Proxima-L 1500 ВА | від 4 199 грн. | 27 пропозицій |