Вудилище Salmo Sniper Pole Medium M 5304-500 (5304-500)
Salmo Sniper Pole Medium M 5304-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Sniper Pole Medium M 5304-500
Усі ціни 7 →Вудлище махове Salmo Sniper Pole Medium 5 м 5-20 г (5304-500) | 630 грн. |
Вудилище Salmo Sniper Pole Medium M 5m 5-20g (5304-500) | 630 грн. |
Телескопічне вудилище Salmo Sniper Pole Medium M 500 (5304-500) | 840 грн. |
Вудка Salmo Sniper Pole Medium M 500 (5304-500) | 840 грн. |
Вудлище Salmo Sniper Pole Medium 5 м (5304-500) | 630 грн. |
Вудилище махове Salmo Sniper Pole Medium M 500 (5304-500) | 840 грн. |
Вудлище Salmo Sniper Pole Medium M 500 (5304-500) | 630 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →