Вудилище Shimano Soare BB S70SUL-S (19SOBBS70SULS)
Shimano Soare BB S70SUL-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Soare BB S70SUL-S
Усі ціни 16 →Спининговое удилище Shimano Soare Bb 19 S70SUL-S 2.13m 0.4-4g | 6 030 грн. |
Спиннинг Shimano Soare BB 19 S70SUL-S 2.13m 0.4-4g (19SOBBS70SULS) | 6 030 грн. |
Вудилище Shimano Soare BB 19 S70SUL-S 2.13m 0.4-4g (19SOBBS70SULS) | 6 030 грн. |
Вудилище Shimano Soare BB 19 S70SUL-S 2.13m 0.4-4g (19SOBBS70SULS) 19SOBBS | 6 030 грн. |
Вудилище Shimano Soare BB 19 S70SUL-S 2.13m 0.4-4g (19SOBBS70SULS) 19SOBBS | 6 030 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →