Вудилище Shimano Tribal TX-1A 123003
Shimano Tribal TX-1A 123003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-1A 123003
Усі ціни 11 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-1A 12’/3.66m 3.0lb - 3sec (TX1A123 | 4 420 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.0lb - 3sec (TX1A123003) | 4 420 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.0lb - 3sec (TX1A123003) TX1A | 4 420 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.0lb - 3sec (TX1A123003) TX1 | 4 420 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 12'/3.66m 3.0lb - 3sec (TX1A123 | 4 420 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →