Кухонний ніж Arcos Colour Prof 245400
Arcos Colour Prof 245400 |
|
Кольорові заклепки на рукоятку в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 245400
Усі ціни 10 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof Сантока 180 мм (245400) 245400 | 1 364 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof Сантоку 180 мм (245400) 245400 | 1 317 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof Сантоку 180 мм (245400) 245400 | 1 317 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм Сolour-prof Arcos 245400FD | 1 678 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм Сolour-prof Arcos (245400) | 1 545 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos Colour Prof 245400:
- Вага — 0.18 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →