Змішувач Volle Sota 1538.010101
Фото 3 |
Volle Sota 1538.010101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Sota 1538.010101
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини Volle Sota хром 1538.010101 | 2 301 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний VOLLE SOTA чорний латунь 1538.01010 | 3 566 грн. |
Змішувач для раковини Volle SOTA чорний матовий (1538.010104) 1538.010104 | 3 566 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Sota Чорний (1538.010104) 1538.010104 | 3 350 грн. |
Смеситель для раковины Volle SOTA черный матовый (1538.010104) 1538.010104 | 2 888 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →