Змішувач Volle Trajan 1545.010101
Volle Trajan 1545.010101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Trajan 1545.010101
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини Volle Trajan хром 1545.010101 | 2 086 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний VOLLE TRAJAN хром латунь 1545.01010 | 2 086 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Trajan 1545.010101, 35 мм, cromo 195467 | 2 086 грн. |
Змішувач для раковини Volle TRAJAN (1545.010101) 1545.010101 | 2 086 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Trajan Хром (1545.010101) 1545.010101 | 1 668 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →