Литий диск Zorat BK5730 8x17/5x120 ET20 DIA74,1
від 4 934 до 6 043 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Zorat BK5730 3
Характеристики
Zorat BK5730 8x17/5x120 ET20 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5730 8x17/5x120 ET20 DIA74,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5730 R17 W8 PCD5x120 ET20 DIA74.1 (GP) 1002213260 | 5 135 грн. |
Zorat Wheels BK5730 8x17 5x120 ET20 DIA74.1 GP | 5 492 грн. |
ZW BK5730 (R17 W8.0 PCD5x120 ET20 DIA74.1) GP | 5 303 грн. |
Диски ZW BK5730 8x17 5x120 ET20 DIA74,1 (GP) | 4 934 грн. |
Zorat Wheels BK5730 8x17 5x120 ET20 DIA74.1 GP | 5 380 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі