Литий диск Zorat 7854 6x15/4x100 ET40 DIA54,1
від 3 593 до 4 306 грн. Порівняти ціни 27 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 7854 1
Характеристики
Zorat 7854 6x15/4x100 ET40 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7854 6x15/4x100 ET40 DIA54,1
Сортувати
Литые диски ZW 7854 R15 W6 PCD4x100 ET40 DIA54.1 (MKP) 1002178147 | 3 762 грн. |
Zorat Wheels 7854 6x15 4x100 ET40 DIA54.1 MK-P | 4 002 грн. |
ZW 7854 6,0x15/4x100 D54,1 ET40 MK-P | 3 751 грн. |
ZW 7854 (R15 W6.0 PCD4x100 ET40 DIA54.1) MKP | 3 828 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7854 (R15 W6.0 PCD4x100 ET40 DIA54.1) MK-P | 4 196 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі