Литий диск Zorat BK591 7x17/5x114,3 ET46 DIA67,1
![]() | Порівняти ціни 17 → Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Zorat BK591 1
Характеристики
Zorat BK591 7x17/5x114,3 ET46 DIA67,1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK591 7x17/5x114,3 ET46 DIA67,1
Сортувати
ZW BK591 (R17 W7 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) BP | 5 540 грн. |
![]() | Zorat Wheels (ZW) BK591 R17 W7 PCD5x114,3 ET46 DIA67.1 BP | 5 814 грн. |
![]() | ZW Легковий диск ZW BK591 BP R17 W7 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 | 6 373 грн. |
![]() | Литые диски ZW BK591 7,0x17 PCD5x114,3 ET46 D67,1 BP | 5 741 грн. |
![]() | ZW BK591 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) BP | 5 854 грн. |
ще 12 пропозицій |
Схожі