Кухонный нож Arcos Universal 281901
Arcos Universal 281901 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Universal 281901
Кухонний ніж Arcos Universal для хамону 280 мм (281901) | 1 381 грн. |
Ніж для нарізки (з впадинками) чорний L 280 мм серія Universal Arcos FD-28 | 1 657 грн. |
Ніж для хамону Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 28см (281901) | 1 624 грн. |
Ніж для хамону Arcos Universal довжина 28 см (281901) | 1 350 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →