Гусятница / казан Brizoll KA15-2 15 л
Фото 6 |
Brizoll KA15-2 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll KA15-2 15 л
Все цены 13 →Котел азіатський Brizoll Азія чавунний з кришкою сковородою 15л (КА15-2) | 3 032 грн. |
Казан азіатський чавунний з кришкою-сковородою BRIZOLL 15 л KA15-2 | 2 814 грн. |
Казан чавунний азійський Brizoll з кришкою-сковородою 15 л (KA15-2) | 2 729 грн. |
Котел чавунний азіатський з кришкою-сковородою 15 л (4-13-KA15-2) | 3 815 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll 15 л з кришкою-сковородою та підставкою | 3 695 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →