Кастрюля RiNGEL Potsdam RG-2010-18 (6466167)
Фото 9 |
RiNGEL Potsdam RG-2010-18 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели RiNGEL.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить RiNGEL Potsdam RG-2010-18
Все цены 6 →Каструля Ringel Potsdam, зі скляною кришкою, 18 см, 2 л (6466167) | 902 грн. |
Каструля з кришкою Ringel Potsdam RG-2010-18 (18см/2л) | 1 483 грн. |
Каструля RINGEL Potsdam Каструля 18 см (2.0 л) з кришкою (RG-2010-18) | 760 грн. |
Каструля RINGEL Potsdam RG-2010-18 2 л Нержавіюча сталь | 1 545 грн. |
Кастрюля Ringel Potsdam 2 л (RG-2010-18) | 1 100 грн. |
Каструля Ringel Postdam 2л d18 см нержавійка (2010-18 RG) | 950 грн. |
Сьогодні придбала 3 каструльки (2,5л ; 3,4л ;5,8л) . Вибирала довго. Дуже сподобався дизайн. Ручки литі,міцно прикріплені. Дно капсульне, швидко нагрівається. Підходить до всіх видів плит. Можна мити в посудомийній машині. Недоліків поки не знайшла. только купил(а) RiNGEL Potsdam RG-2010-18 рекомендую купить обязательно |
Добавить отзыв
Модификации RiNGEL Potsdam RG-2010-18
Цены на RiNGEL Potsdam RG-2010-18 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Potsdam RG-2010-16 | от 684 грн. | 29 предложений | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-18 | от 760 грн. | 6 предложений | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-20 | от 870 грн. | 5 предложений | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-24 | от 865 грн. | 9 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →