Шурупокрут Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300
Відео 1Фото 6 |
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 |
|
В комплекті моделі 06019A1300 акумулятори ємністю 3 Агод, в комплекті 06019A130E — ємністю 4 Агод, в комплекті 06019A130L — ємністю 5 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 | 19 080 грн. |
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 | 19 557 грн. |
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 | 20 034 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300
Ціни на Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 | від 19 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130E | від 9 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130L | від 5 579 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130F | від 6 978 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →