Гайковерт Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Відео 2Фото 9 |
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06019K0021 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі 06019k0020 два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Усі ціни 31 →Гайкокрут ударний акумуляторний Bosch Professional GDS 18V-400 у валізі бе | 7 760 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch Professional GDS 18V-400 в чемодане | 7 760 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-400 Professional SOLO 06019 | 6 299 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18 V-400 (18 В, без АКБ, 400 Н*м | 7 760 грн. |
Гайковерт Bosch Professional GDS 18V-400 (без АКБ та ЗП), (0.601.9K0.021) | 7 760 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021
Ціни на Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0020 | від 12 160 грн. | 38 пропозицій | ||
Bosch GDS 18V-400 Professional 06019K0021 | від 6 299 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →