Гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522
Відео 14Фото 15 |
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522 |
|
Модель 06019J8500 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06019J8502 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06019J8522 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522
Усі ціни 44 →Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H Professional, 2 акб | 17 999 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDS 18V-1050 H в L-Boxx | 22 294 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H Professional в L-Box | 22 294 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18 V-1050 H (2х18 В, 5 А*год) (0 | 22 294 грн. |
Гайковерт ударний Bosch GDS 18V-1050 H (06019J8522) 0.601.9J8.522 | 22 294 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522
Ціни на Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522 | від 17 999 грн. | 44 пропозиції | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503 | від 26 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8502 | від 22 999 грн. | 17 пропозицій | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 | від 8 999 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →