Шурупокрут Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130F
Відео 1Фото 6 | 6 978 грн. Купити! Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch Professional GDR 18 V-LI без акб иInstrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130F |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Великий крутний момент
Німецький акумуляторний шурупокрут оснащений потужним двигуном, що видає крутний момент в 160 Нм. Це дозволяє йому з легкістю угвинчувати метизи до 14 мм діаметром у тверді породи дерева, бетон і метал. При цьому за допомогою функції удару він може свердлити необхідні отвори в різних матеріалах. На корпусі пристрою розташований швидкий доступ до вугільних щіток. Завдяки йому відпрацьовані щітки можна швидко замінити, не звертаючись в сервісний центр.
Конструктивні особливості
Завдяки повністю прогумованої рукоятці, шурупокрут не ковзає в руці під час роботи. Підсвічування робочої зони дасть змогу з комфортом працювати в важкодоступних місцях. Біля основи рукоятки розташоване кріплення для біти, тому потрібна насадка завжди буде під рукою. Користувачі відзначають хорошу якість збірки і відмінну роботу електроніки, яка не виходить з ладу протягом тривалого часу інтенсивної експлуатації — перший ремонт настане нескоро. Виробник передбачив можливість вибору акумулятора на 3 і на 5 Агод (другий довше працює, але трохи важче першого). Однак у комплекті вони не постачаються і потрібно купувати окремо. Варто також відзначити, що ціна на пристрій немаленька, однак довга служба вірою і правдою окупить всі витрати сповна.
Модификації Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130F
Ціни на Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130F |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A1300 | від 19 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130E | від 9 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130L | від 12 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GDR 18 V-LI Professional 06019A130F | від 6 978 грн. | 1 пропозиція |