Шурупокрут Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4104
Відео 8Фото 9 |
Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4104 акк. 2 шт 4 Агод , кейсакк. відсутній, без кейса |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4104
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDR 18V-200 C (без АКБ) 06019G4104 | 9 660 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Bosch Professional GDR 18V-200 C без акб и з/у 06 | 9 660 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDR 18V-200 C Professional, без акб 06019G41 | 9 660 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковёрт BOSCH GDR 18 V-200 C Professional Solo 06 | 9 660 грн. |
Шурупокрут Bosch GDR 18 V-200 C Professional 06019G4104 призначений для широкого спектра робіт у фахових майстернях. Завдяки демократичній ціні 250$, його покупку можуть собі дозволити навіть невеликі підприємства та отримати при цьому все найкраще від Bosch.
Можливості
Маленький і легкий (1.1 кг з акумулятором) шурупокрут зі зручною прогумованою ручкою і підсвічуванням з можливістю перемикання в ручний режим — ідеальний помічник для роботи на невеликих просторах і у важкодоступних місцях.
3 швидкості обертання до 3400 об/хв, максимальний обертовий момент 200 Нм і ударний режим відкривають широкі можливості для закручування і викручування гвинтів та шурупів, а також для затягування і відпуску гайок. Прилад може стати ідеальним вибором для випадків, коли потрібно надійно закріпити дерев'яний косяк з допомогою довгих саморізів великого діаметра (М16) або загвинтити покрівельний саморіз в сталь. Зносостійкий безщітковий мотор і висока якість збірки гарантують інструменту багаторічну експлуатацію.
Додаткові опції і комплектація
Двигун захищає система Electronic Motor Protection (EMP), яка спрацьовує при заклинюванні свердла чи перегріві. Гальмо зупиняє вільне обертання шпинделя після вимкнення мотора. А встановлення Bluetooth модуля в спеціальний слот на корпусі допомагає контролювати стан інструменту через смартфон.
При всьому багатстві функціональних можливостей, слід враховувати, що модель не підійде в якості першої покупки, оскільки не комплектується ані зарядним, ані акумулятором, ані навіть кейсом. Це варіант для тих, хто вже користується іншими інструментами Bosch, прагне розширити або оновити лінійку обладнання у своїй майстерні, але не хоче при цьому переплачувати. Акумулятори GBA 18 ProCORE сумісні з усіма моделями лінійки Professional 18V.
Попри досить скромний комплект поставки, всередині коробки все ж знайдеться пара корисних аксесуарів: пружинний затискач для підвішування шурупокрута до поясу і платформа з посадковими місцями для 4 біт.
Bosch GDR 18 V-200 C Professional 06019G4104 — відмінне доповнення до вашого арсеналу інструментів, якщо ви віддаєте перевагу саме Bosch.
Модификації Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4104
Ціни на Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4104 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4106 | від 17 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDR 18V-200 C Professional 06019G4104 | від 9 660 грн. | 4 пропозиції |