Дриль Bosch UniversalImpact 700 060313100F
Відео 3Фото 7 |
Bosch UniversalImpact 700 060313100F без наборунабір 15 шт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalImpact 700 060313100F
Усі ціни 43 →Дрель ударная Bosch UniversalImpact 700 с набором сверл и бит X-line 15 шт | 2 419 грн. |
Дрель ударная Bosch UniversalImpact 700 в чемодане с набором сверл и бит X | 3 072 грн. |
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 700 + 15 шт. X-line (0.71 кВт, БЗП) (0 | 3 072 грн. |
Дриль ударний Bosch UniversalImpact 700 з набором свердел і біт X-line 15 | 3 072 грн. |
Дрель ударная Bosch UniversalImpact 700 + набор X-line 15шт. (060313100F) | 3 072 грн. |
ще 20 пропозицій
Працюю вже два роки. Купував для роботи по дому, все що планував вона зробила, дуже сильно. Зручна при роботі, не шумна, рекомендую. понравилось її робота невиаглива, свердливши все і метал і все інше. Свердлили без пробем. Рекомендую. Чи не виявивши. Андрій Очеретяний: користуюся Bosch UniversalImpact 700 060313100F більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalImpact 700 060313100F
Ціни на Bosch UniversalImpact 700 060313100F |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 700 0603131020 | від 2 149 грн. | 50 пропозицій | ||
Bosch UniversalImpact 700 060313100F | від 2 419 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →