Гайковерт Bosch GDS 18 E Professional 0601444000
Відео 1Фото 2 |
Bosch GDS 18 E Professional 0601444000 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 18 E Professional 0601444000
Гайкокрут електричний Bosch GDS 18 0601444000 | 29 333 грн. |
Импульсный гайковерт Bosch Professional GDS 18 E 0601444000 | 29 333 грн. |
Ударный гайковерт BOSCH GDS 18 E Professional 0601444000 | 25 287 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →