Гайковерт Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6120
Відео 2Фото 7 |
Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6120 акк. 2 шт 3 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06019G6121 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06019G6120 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6120
Усі ціни 8 →Акумуляторний гайкокрут Bosch GDS 250-LI, 2 акб 3 A/год 06019G6120 | 15 521 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Bosch Professional GDS 250-LI с 2 акб GBA 18V 3.0 | 15 521 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDS 250-LI Professional, 2 акб 3 Ah 06019G61 | 15 521 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковёрт BOSCH GDS 250-LI Professional 06019G6120 | 15 521 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 250-LI (06019G6120) | 15 521 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6120
Ціни на Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6120 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6120 | від 11 760 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GDS 250-LI Professional 06019G6121 | від 5 537 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →