Електровикрутка Bosch IXO 6 Classic 06039C7120
Відео 12Фото 4 |
Bosch IXO 6 Classic 06039C7120 без насадкикутова і ексцентрикова насадки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch IXO 6 Classic 06039C7120
Акумуляторна викрутка Bosch IXO 6 06039C7120 | 3 072 грн. |
Аккумуляторная отвертка Bosch IXO 6 06039C7120 | 3 072 грн. |
Акумуляторна викрутка Bosch IXO VI 06039C7120 | 3 072 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch IXO 6 Classic 06039C7120
Ціни на Bosch IXO 6 Classic 06039C7120 |
---|---|---|---|---|
Bosch IXO 6 Classic 06039C7120 | від 3 072 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch IXO 6 Set 06039C7122 | від 3 099 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →