Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106
Відео 2Фото 9 |
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 |
|
Модель 06019H5106 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейсу, в комплекті моделі 06019H5100/06019H5120 два акумулятори (2 Агод), зарядний пристрій та кейс, в комплекті моделі 06019H5101 два ак
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106
Усі ціни 32 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-50 Professional, без | 5 298 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSB 18V-50 Professional ( SOLO ) 060 | 4 199 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB | 5 298 грн. |
Шуруповерт ударний акумуляторний Bosch GSB 18 V-50, 18В без АКБ та ЗП (0.6 | 5 298 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-50 Professional, без | 5 298 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106
Ціни на Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 | від 6 999 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101 | від 12 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 | від 4 199 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →