Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100
Відео 4Фото 4 |
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100 акк. 2 шт 5 Агод , кейс, ЗП GAL 18V-40акк. 2 шт 5 Агод , кейс, ЗП GAL 1880 CVакк. відсутній, без кейса |
|
Професійна двошвидкісний акумуляторний дриль-шурупокрут підвищеної потужності з необслуговуваним безщітковим двигуном, значним обертовим моментом (до 60 Нм) і підтримкою bluetooth-модуля для взаємодії зі смартфоном через фірмовий додаток Bosch Toolbox. Є однією з моделей сімейства професійного ручного електроінструменту Bosch Professional, продукти якого можуть без проблем справлятися з великими обсягами операцій підвищеної інтенсивності.
Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для виконання складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт. При використанні на першій швидкості (0-600 об/хв) здатний загортати-відвертати шурупи, саморізи, гвинти і конфірмати значного діаметра і довжини. На другий (0-1900 об/хв) дриль-шурупокрут Bosch GSB 18 V-60 C Professional 06019G2100 може енергійно свердлити отвори невеликого діаметра в сталях, сплавах кольорових металів, дереві та композитних матеріалах на його основі. Повністю металевий швидкозатискний патрон дозволяє швидко змінювати оснастку. Комплектується двома батареями GBA 18V (5 Агод), швидкісним зарядним пристроєм GAL 1880 CV кейсом L-BOXX 136.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 18V-60 C 06019G2100 | 8 799 грн. |
Бесщеточный аккумуляторный ударный шуруповерт Bosch Professional GSB 18V-6 | 12 374 грн. |
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100 | 17 520 грн. |
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100 | 17 958 грн. |
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100 | 18 396 грн. |
Модификації Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100
Ціни на Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G210B | від 12 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2100 | від 8 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSB 18V-60 C Professional 06019G2102 | від 5 149 грн. | 2 пропозиції |