Дриль-шурупокрут Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003
Відео 5Фото 9 |
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
У комплекті кейс.
Модель 06019K3003 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003
Усі ціни 7 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 185-Li, без акб 06019K3003 | 3 399 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 185-LI Professional | 3 599 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 185-Li, без акб 06019K3003 | 3 599 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 185-LI Professional без акб в ке | 3 599 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 185-LI Professional | 4 899 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 185-Li, 1 акб 2 Ah, з/п, кейс 060 | 4 899 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 185-LI Professional с 1 акб GBA | 4 662 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003
Ціни на Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3000 | від 5 300 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch GSR 185-LI Professional 06019K3003 | від 3 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →