Вудилище Brain Apex Tele Carp 330-3.5 (1858.42.94)
Brain Apex Tele Carp 330-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Tele Carp 330-3.5
Вудлище коропове телескопічне Brain Apex Tele Carp 3.30m 3.5lbs,1858.42.94 | 1 660 грн. |
Вудилище коропове Brain Apex Tele Carp 3.30 / 3.5lb tele (1858-42-94) | 1 580 грн. |
Вудилище коропове Brain Apex Tele Carp 3.30m 3.5lbs | 1 580 грн. |
Коропове вудлище Brain Apex Tele Carp 3.30 / 3.5 lb tele (1858-42-94) | 1 620 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →