Вудилище Brain Apex Tele Carp 300-3.5 (1858.42.93)
Brain Apex Tele Carp 300-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Tele Carp 300-3.5
Усі ціни 11 →Карповое удилище Brain Apex Tele Carp 3.00m 3.5lbs tele | 1 580 грн. |
Удилище карповое Brain Apex Tele Carp 3.00m 3.5lbs (1858.42.93) | 1 580 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp 3.00m 3.5lbs (1858.42.93) 1858.42.93 | 1 580 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp 3.00m 3.5lbs (1858.42.93) 1858.42.93 | 1 580 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp 3.00m 3.5lbs (1858.42. | 1 580 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →