Витяжка ELEYUS Fiona 700 60 BG бежевий
Фото 7 |
ELEYUS Fiona 700 60 BG бежевий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Fiona 700 60 BG бежевий
Усі ціни 18 →Витяжка Eleyus Fiona 700 60 BG | 7 290 грн. |
Вытяжка Eleyus Fiona 700 60 Bg | 8 036 грн. |
Витяжка ELEYUS Fiona 700 60 BG | 7 367 грн. |
Вытяжка eleyus fiona 700 60 bg | 8 909 грн. |
Eleyus Fiona 700 60 BG | 7 027 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації ELEYUS Fiona 700 60 BG
Ціни на ELEYUS Fiona 700 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Fiona 700 60 BG бежевий | від 6 140 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Fiona 700 60 WH білий | від 6 220 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Fiona 700 60 BL чорний | від 6 318 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →