Витяжка ELEYUS Focus 700 50 WH білий
Фото 8 |
ELEYUS Focus 700 50 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Focus 700 50 WH білий
Усі ціни 33 →Кухонна витяжка Eleyus Focus 700 50 WH | 4 949 грн. |
Витяжка похила Eleyus Focus 700 50 WH | 5 020 грн. |
ELEYUS FOCUS 700 50 WH | 5 195 грн. |
Вытяжка Eleyus Focus 700 50 Wh | 4 996 грн. |
ELEYUS FOCUS 700 50 WH | 5 169 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Focus 700 50 WH
Ціни на ELEYUS Focus 700 50 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Focus 700 50 BG бежевий | від 5 639 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Focus 700 50 WH білий | від 4 674 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Focus 700 50 IS+BL нержавіюча сталь | від 5 429 грн. | 2 пропозиції | ||
ELEYUS Focus 700 50 BL чорний | від 4 394 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →