Витяжка Perfelli K 6442 BL LED чорний
Фото 14 |
Perfelli K 6442 BL LED чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli K 6442 BL LED чорний
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli K 6442 BL LED | 4 049 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli K 6442 BL LED | 4 049 грн. |
Perfelli K 6442 BL LED | 4 050 грн. |
Вытяжка Perfelli K 6442 Bl Led | 4 049 грн. |
PERFELLI K 6442 BL LED | 4 379 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Perfelli K 6442 BL LED
Ціни на Perfelli K 6442 BL LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli K 6442 W LED білий | від 3 786 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli K 6442 I LED нержавіюча сталь | від 3 786 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli K 6442 BL LED чорний | від 3 786 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →