Кухонний ніж Fissman Tanto 2422
Fissman Tanto 2422 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Tanto 2422
Гастрономічний ніж Fissman Tanto FS-2422 20 см | 466 грн. |
Гастрономічний ніж Fissman Tanto з лезом з нержавіючої сталі 20см (2422) | 409 грн. |
Гастрономічний ніж Fissman TANTO 20 см 2422 | 364 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Tanto 2422:
- Вага — 212 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →