Кухонний ніж Fissman Koch 2386
Fissman Koch 2386 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Koch 2386
Усі ціни 9 →Ніж універсальний Fissman 2386 | 460 грн. |
Нож универсальный Fissman 2386 | 460 грн. |
Нож универсальный Fissman Koch 13 см 2386 | 462 грн. |
Кухонний ніж Fissman Koch універсальний 150 мм (2386) | 494 грн. |
Ніж кухонний Fissman Koch 15см (2386) | 469 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →