Витяжка Franke FTC 601 WH GL білий (110.0439.277)
Franke FTC 601 WH GL білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 601 WH GL білий
Усі ціни 6 →Franke FTC601WH/GL | 5 340 грн. |
Витяжка Franke FTC 601 WH GL | 8 265 грн. |
Витяжка Телескопічна Franke FTC 601 WH GL (1.100.439.277) 1.100.439.277 | 6 927 грн. |
Вытяжка FRANKE FTC 601 WH GL | 8 502 грн. |
Витяжка Телескопічна Franke FTC 601 WH GL (1.100.439.277) | 6 917 грн. |
Вытяжка телескопическая Franke FTC 601 WH GL (1.100.439.277) | 6 923 грн. |
Модификації Franke FTC 601 WH GL
Ціни на Franke FTC 601 WH GL |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 601 WH GL білий | від 5 340 грн. | 6 пропозицій | ||
Franke FTC 601 GR XS сріблястий | від 5 640 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FTC 601 BK GL чорний | від 5 610 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →