Витяжка Franke Neo FNO 905 BK чорний (330.0591.773)
Franke Neo FNO 905 BK чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Neo FNO 905 BK чорний
Усі ціни 13 →FRANKE FNO 905 BK | 22 058 грн. |
Кухонні витяжки Franke Neo FNO 905 BK, черное стекло (330.0591.773) | 18 731 грн. |
Franke FNO 905 BK 330.0591.773 | 20 812 грн. |
Вытяжка Franke Fno 905 Bk 330.0591.773 | 20 812 грн. |
FRANKE Neo FNO 905 BK (330.0591.773) | 17 777 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →