Витяжка Franke FPJ 625 V WH/SS білий (330.0528.065)
Franke FPJ 625 V WH/SS білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FPJ 625 V WH/SS білий
Усі ціни 60 →Franke Franke FPJ 625 V WH/SS 330.0528.065 | 17 630 грн. |
Кухонна витяжка Franke FPJ 625 V WH/SS | 16 809 грн. |
Кухонні витяжки Franke FPJ 625 V WH/SS 330.0528.065 | 15 867 грн. |
FRANKE EVO PLUS FPJ 625 V WH/SS (330.0528.065) | 14 509 грн. |
Витяжка Franke FPJ 625 V WH/SS 330.0528.065 | 16 809 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke FPJ 625 V WH/SS
Ціни на Franke FPJ 625 V WH/SS |
---|---|---|---|---|
Franke FPJ 625 V WH/SS білий | від 14 399 грн. | 61 пропозиція | ||
Franke FPJ 625 V BK/SS чорний | від 14 399 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →