Кухонний ніж Arcos Riviera Blanc 230224
Arcos Riviera Blanc 230224 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera Blanc 230224
Ніж кухонний Arcos Riviera White для овочів 100 мм (230224) | 1 144 грн. |
Ніж для чищення овочів 100 мм Riviera White Arcos (230224) | 1 351 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Riviera White з лезом із нержавіючої сталі 10 | 1 351 грн. |
Ніж для овочів Riviera 100 мм Arcos (230224) | 1 026 грн. |
Ніж для овочів Arcos Riviera White довжина 10 см (230224) | 1 174 грн. |
Колірні варіанти:
- Arcos Riviera 230200 — чорний
- Arcos Riviera Blanc 230224 — білий
- Arcos Riviera Rose 230254 — рожевий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →