Кухонний ніж Tramontina Century 24002/103
Відео 1Фото 2 |
Tramontina Century 24002/103 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24002/103
Усі ціни 23 →Кухонний ніж для овочів і фруктів 76 мм Tramontina Century (24002/103) | 999 грн. |
Нож для очистки кожуры Tramontina Сеntury 7,6 см 24002/103 | 1 434 грн. |
Нож TRAMONTINA CENTURY/76 мм д/очистки кожуры (24002/103) 24002/103 | 1 151 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Century для чистки овощей 76 мм Black (24002/103) | 1 147 грн. |
Tramontina Century 24002/103 | 1 290 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →