Кондиціонер Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM 35 м²
Фото 9 |
Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM 35 м²
2023 рікMajesty (дизайнерська серія)12000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA+++УФ-лампа
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:989/977 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Majesty CH-S12FTXAM
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM 35 м²
Усі ціни 54 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM-GD | 30 899 грн. |
Інверторний кондиціонер (тепловий насос) Cooper&Hunter MAJESTY CH-S12FTXAM | 30 899 грн. |
Инверторный кондиционер (тепловой насос) Cooper&Hunter MAJESTY CH-S12FTXAM | 30 899 грн. |
Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM-GD 16012024111 | 30 899 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM-GD | 30 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM
Ціни на Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Majesty CH-S09FTXAM 25 м² | від 23 500 грн. | 65 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM 35 м² | від 25 500 грн. | 56 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Majesty CH-S18FTXAM 55 м² | від 35 447 грн. | 56 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM 70 м² | від 45 275 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →