Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 27654000
Фото 8 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 27654000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз
Настінні хромовані кріплення з пластику. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 27654000
Усі ціни 19 →Душовий гарнітур зі штангою Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet P 65 см | 11 053 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S (колір - хром), ручний душ 3 | 10 891 грн. |
Душовий комплект із стійкою HANSGROHE RAINDANCE SELECT S із шлангом 1600мм | 11 053 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 3jet (27654000) 27654000 | 11 053 грн. |
Душевой набор Hansgrohe Raindance Select S (27654000) 199894 | 11 053 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →