Кухонна мийка Lidz 60x44 0.8 570x450
Фото 3 |
Lidz 60x44 0.8 570x450770x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 60x44 0.8 570x450
Кухонна мийка Lidz 6044 Decor 0,8 мм (LIDZ5745DEC) LIDZ6044DEC | 1 134 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6044 0,8 мм Decor (LIDZ6044DEC) - LIDZ6044DEC | 1 134 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6044 Polish 0,8 мм (LIDZ6044POL) | 860 грн. |
Модификації Lidz 60x44 0.8
Ціни на Lidz 60x44 0.8 |
---|---|---|---|---|
Lidz 60x44 0.8 570x450 | від 860 грн. | 3 пропозиції | ||
Lidz 77x50 0.8 770x500 | від 1 391 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →