Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition (920-010537)
Відео 3Фото 5 |
Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition |
|
Високоякісна компактна (tenkeyless design) ігрова клавіатура з швидкодіючими механічними перемикачами, міцним металевим корпусом, двома додатковими клавішами і LED-підсвічуванням, що налаштовується. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на хардкорних геймерів, кіберспортсменів, що починають і відбулися. Може стати вірним супутником турнірного бійця, який бере участь у виїзних змаганнях та LAN-фіналах найвищого рівня.
Відмінною особливістю цієї моделі стало зовнішнє оформлення у стилі популярної гри League of Legends Edition. Завдяки своїй високій надійності, швидкому відгуку та точному тактильному зворотному зв'язку, клавіатура Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition може стати важливою підмогою на шляху до вершини кіберспортивного Олімпу. Механічні перемикачі Advanced GX Tactile розроблені спеціально для використання в клавіатурах PRO-рівня та забезпечують виключно чітке виконання команд. Підтримується реєстрація натискань надскладних комбінацій кнопок (26-KRO). Завдяки компактному дизайну без цифрового блоку, ця модель не обмежує користувача при активній роботі з мишею, а кабель, що знімається, зручний при транспортуванні. Ефекти та анімацію RGB LED-підсвічування можна налаштувати за допомогою Logitech HUB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition
Усі ціни 36 →Клавіатура Logitech G Pro Mechanical Keyboard League of Legends Edition (9 | 5 600 грн. |
Клавиатура Logitech G Pro Mechanical Keyboard League of Legends Edition (9 | 5 600 грн. |
Клавіатура Logitech G PRO Mechanical Keyboard (920-010537) League of Legen | 5 449 грн. |
Клавiатура Logitech G PRO Mechanical Keyboard League of Legends Edition - | 5 599 грн. |
Клавиатура Logitech G PRO League of Legends Edition - LOL-WAVE2 Blue (920- | 5 286 грн. |