Сковорідка Maestro Classic MR1204-24 24 см
Фото 6 |
Maestro Classic MR1204-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1204-24 24 см
Усі ціни 26 →Сковорода без крышки Maestro 24 см 1204-24-MR | 538 грн. |
Maestro 1204-24-MR | 463 грн. |
Maestro MS-1204-24 | 573 грн. |
Сковорода універсальна Maestro Rock Stone MS-1204-24 24 см | 629 грн. |
Maestro MR-1204-24 | 633 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1204-24
Ціни на Maestro Classic MR1204-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1204-20 20 см | від 373 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1204-24 24 см | від 463 грн. | 33 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1204-26 26 см | від 525 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1204-28 28 см | від 556 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →