Каструля Maestro Classic MR3530-16
Фото 9 |
Maestro Classic MR3530-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3530-16
Усі ціни 13 →Каструля Maestro зі складними ручками 16 см 1.6 л (MR3530-16) | 568 грн. |
Кастрюля Maestro со складными ручками 16 см 1.6 л (MR3530-16) | 558 грн. |
Maestro 3530-16-MR | 555 грн. |
Каструля Maestro MR-3530-16 (1,6 л, 16 см) | 629 грн. |
Каструля Мaestro 16см 1,6л (3530-16-MR) | 606 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3530-16
Ціни на Maestro Classic MR3530-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3530-16 | від 555 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-18 | від 549 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3530-20 | від 636 грн. | 17 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-22 | від 750 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-24 | від 851 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →