Каструля Maestro Classic MR3511-20
Фото 14 |
Maestro Classic MR3511-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3511-20
Усі ціни 21 →Кастрюля Maestro MR-3511-20 (3.0 л) | 641 грн. |
Каструля Каструля Maestro MR-3511-20 (3.6 л) | 651 грн. |
Кастрюля с крышкой Maestro 3л 3511-20-MR | 750 грн. |
Maestro 3511-20-MR | 638 грн. |
Maestro MR-3511-20 | 805 грн. |
ще 16 пропозицій
2 0 0 2 |
дуже зручна кришка для зливу. Якість металу подобається. Не легка. Хочу докупити інші обсяги Не виявила Антонина Головко: користуюся Maestro Classic MR3511-20 більше року |
Придбала цю каструльку близько року тому. Якістю задоволена. Найкласніше в ній – це кришка з дірочками. Дуже зручно злити воду, якщо потрібно, і при варінні продуктів допомагає. Куплю ще одну, тільки іншого діаметра. Геніальна кришка Не знайшла. користуюся Maestro Classic MR3511-20 місяць і більше |
Я в шоці!! І це мало сказано! Одного разу зварила вермішель, після миття внутрішнє дно каструлі у незрозумілих плямах!! Сьогодні середа 23.02.2022 р., а каструлю купила 20.02.2022.г! Дуже сумніваюся, що мій відгук напишуть! Якщо ні, то я на ФБ напишу! О Внутрішнє дно каструлі, після миття в плямах, що не витераються!! Светлана Целуйко: користуюся Maestro Classic MR3511-18 менше місяця |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Maestro Classic MR3511-20
Ціни на Maestro Classic MR3511-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3511-16 | від 484 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3511-18 | від 545 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3511-20 | від 620 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3511-24 | від 748 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →