Велосипед Merida Big.Seven 15 2022 frame L
Фото 3 |
Merida Big.Seven 15 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Seven 15 2022 frame L
Усі ціни 9 →Merida Big.Seven 15 27,5 2023 (L, синiй) A62211A 01565 | 23 960 грн. |
Merida Big.Seven 15 27,5 2023 (L, синiй) A62211A 01565 | 23 960 грн. |
Велосипед 27.5" Merida BIG.SEVEN 15 (2023) Matt anthracite L (19) 178-187 | 23 960 грн. |
Merida Big.Seven 15 27,5 2023 (L, червоний) A62211A 02036 | 23 960 грн. |
Merida Big.Seven 15 27,5 2023 (L, сiрий) A62211A 00844 | 23 960 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Merida Big.Seven 15 2022 frame L
Ціни на Merida Big.Seven 15 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Seven 15 2022 frame L | від 23 960 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Big.Seven 15 2022 frame M | від 23 960 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Big.Seven 15 2022 frame S | від 23 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Seven 15 2022 frame XS | від 23 960 грн. | 7 пропозицій |