Болгарка Metabo W 18 L BL 9-125 691225000
Фото 9 | 9 924 грн. Купити! Акумуляторна болгарка Metabo W 18 L BL 9-125 Set, без акб 691225000Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo W 18 L BL 9-125 691225000 акк. відсутній без кейса кейс / акк. 2 шт 4 Агод metaBOX кейс кейс / акк. відсутній metaBOX кейс кейс / акк. відсутній metaBOX кейс, відрізний диск кейс / акк. відсутній пластиковий кейс |
|
У комплекті metaBOX кейс, відрізний диск та кожух для різання.
Модель 691225000 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo W 18 L BL 9-125 691225000
Ціни на Metabo W 18 L BL 9-125 691225000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 L BL 9-125 602374850 | від 5 180 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo W 18 L BL 9-125 602374510 | від 11 955 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo W 18 L BL 9-125 602374840 | від 5 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo W 18 L BL 9-125 691225000 | від 9 924 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 18 L BL 9-125 602374860 | від 5 888 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →