Кондиціонер Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG 27 м²
Відео 1Фото 9 |
Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG 27 м²
2021 рікImperial (сенсор присутності, дизайн)9000 BTUінверторсенсор присутностірозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:550/750 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Оснащується сенсором присутності, має 4 режими роботи щодо людини, Follow-потік переміщається за людина, Avoid - від людини, Surround-кругові потоки, Energy saving-якщо в кімнаті немає людей, перехід в режим енергозбереження.
Найвищий клас енергоефективності а+++. Розумний потік повітря, роздільні вертикальні жалюзі. Датчик світла сам вимкне дисплей в нічний час. Подвійна система самоочищення. Підігрів піддону і компресора.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Imperial CH-S09FTXZ-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG 27 м²
Усі ціни 39 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG | 31 199 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG | 31 199 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S09FTXZ-NG | 31 199 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG | 31 199 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXZ-NG | 31 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG
Ціни на Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Imperial CH-S09FTXZ-NG 27 м² | від 27 860 грн. | 40 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Imperial CH-S12FTXZ-NG 35 м² | від 32 799 грн. | 33 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Imperial CH-S18FTXZ-NG 53 м² | від 33 999 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →