Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS 35 м²
Високоякісний побутовий інверторний кондиціонер підвищеної потужності від одного зі світових лідерів ринку кліматичного обладнання преміумкласу, японської компанії Mitsubishi Heavy Industries. Являє собою топову спліт-систему 2017 року, призначену для настінного монтажу в житлових, офісних або невеликих комерційних приміщеннях (з низькою прохідністю) площею до 35 м2. Як і інші кондиціонери сімейства Mitsubishi Heavy Premium Inverter, ця модель виконана в стильному пластиковому корпусі із закругленими кутами, дизайн якого створений італійською студією Tensa srt.
Ключовою особливістю кондиціонера Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-S став двохроторний японський компресор, заснований на технології DC-Inverter. Завдяки цифровій системі управління, в цій моделі реалізований принцип безперервної роботи компресора з динамічним регулюванням продуктивності. Це значною мірою економить електроенергію і дозволяє апарату демонструвати вищий клас енергоефективності. Також варто відзначити наявність комплексної системи очищення повітря (фотокаталітичний і антиалергенний фільтри) і виключно тиху роботу (19 дБ). Тижневий таймер дозволяє програмувати включення-виключення спліт-системи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS 35 м²
Усі ціни 20 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W | 21 200 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK3 | 16 664 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK3 | 16 764 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK3 | 16 864 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W Premium | 19 695 грн. |
- Можливість управління через смартфон (дод. блок купується окремо)
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS 20 м² | від 12 322 грн. | 22 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS 25 м² | від 13 476 грн. | 18 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS 35 м² | від 14 068 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м² | від 21 038 грн. | 18 пропозицій |