Змішувач MIXXUS Gavi 011 MI1595
Фото 2 |
MIXXUS Gavi 011 MI1595 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Gavi 011 MI1595
Усі ціни 13 →Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS GAVI 011 хром силумін MI1595 | 662 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS GAVI 011-NUT (MI1595) | 662 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Gavi 011 nut (MI1595) | 662 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS GAVI 011-NUT (MI1595) | 662 грн. |
Змішувач Для Кухні Mixxus Gavi 011-Nut (Mi1595) | 662 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →