Смеситель MIXXUS Kub 002 SS0027
MIXXUS Kub 002 SS0027 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели MIXXUS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить MIXXUS Kub 002 SS0027
Все цены 7 →Змішувач для гігієнічного душу MIXXUS KUB-002 на біде одноважільний чорний | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB-002 Black з нерж. сталі SUS304 (кол. чорний) | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB-002 Black з нерж. сталі SUS304 (Цв. чорний) ( | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB-002 Black з неірж. сталі SUS304 (Цв. чорний) | 1 197 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу одноважільний MIXXUS KUB-002 чорний нержаві | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB - 002 | 1 352 грн. |
Змішувач для біде з нерж. стали SUS304 MIXXUS KUB-002 (SS0027) | 1 071 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →